HЭHHИ NANNY CARE Kazas piena priekšrocības RU/LV

 

Kazas piena maisijumi ”NANNY CARE” tiek ražoti pašā ekoloģiski tīrākajā mūsu planētas reģionā – Jaunzēlandē. Mēs izmantojam vismodernākās iekārtas un dārgās tehnoloģijas, lai garantētu mūsu produkcijas viss augstāko kvalitāti.

NANNY CARE maisījumi tiek izgatavoti no dabīga tīra kazas piena un nesatur ģenētiski modificētus komponentus, dematerializētu piena serumu, pārtikas piedevas un konservantus.

NANNY CARE maisījumi ir unikāls kalcija un fosfora avots, kam ir nepieciešams augošs organisms. Turklāt kalcijs atrodas viegli sajaucamā veidā.

NANNY CARE kazas piena maisijumi tiek izgatavoti no svaiga kazas piena, lai saglabātu pēc iespējas vairāk dabīgo komponentu un pārnestu šīs vērtīgās sastāvdaļas piena maisijumā, NANNY CARE kazas piena maisijumi labi gsaršo un tie patīk mazuļiem, tie viegli šķīst ūdenī kas ir izstabas temperatūrā un saglabā visas dabīgās un vērtīgās barības vielas, no NANNY CARE maisījumiem var pagatavot zupiņas, putras un biezeņus.


 

NANNY kazas piena maisījumi paredzēti zīdaiņiem  (0-12 mēn) un  bērniem no 1-3 gadiem un vienīgie nesatur palmu eļļu, cieti, mākslīgos saldinātājus. Rakstu par palmu eļļas nagatīvo ietekmi uz cilvēka organismu lasat nospiežot šeit.

NANNY CARE ražotājkompānija  (Jaunzēlande) ir vadošā kompānija pasaulē sausā kazas piena pārstrādē.

!!! NANNY CARE bezmaksas paraugu pasūtit pa telefonu vai internetā! Pirkumam virs 70,00 EUR piegāde visā Latvijā 0,00 Eur , Rīgā jebkuram pasūtījumam piegāde bezmaksas!!! spiest uz skype :   Konsultācijas un jautājumi par NANNYcare  on-line režīmā


Mazumtirdzniecības,vairumtirdzniecības jautājumos, kā  arī citos konsultācijas jautājumos zvanīt pa tālruni 27006766,    E-pasts: partnerlink@inbox.lv

По вопросам оптовой и розничной торговли  Молочные смеси НЭННИ а также по каким-либо другим вопросам звонить по телефону +37127006766,  Доставка также в  Эстонии,Литве,Россию E-mail: partnerlink@inbox.lv

 

 

 

 

Konsultācijas un jautājumi