Atsauksmes par NANNY CARE

7 thoughts on “Atsauksmes par NANNY CARE”

  1. Paldies,maisijums Nanny patiesam ir fantastisks,mums 5 men,lietojam un secinajam,ka labaka Latvijas tirgu nav.Mums bija visadas problemas(dermatits,aizcietejumi),bet viss praktiski ir pazudis.Iesaku visiem,super!

  2. par so nannycare piena maisijumu tikai labu! mums ari bija problemas ar dermatitu, aizcietejumu, un visuliku atgruuda govs piena maisijumu, kad sakam lietot nanny tad visas nebusanas samazinajas, un atgrusana vairs nebija stipra. mazulis eda tikai so piena maisijumu, ka devam citu ta splava ara un saka raudat! piena maisijums ir labs – loti labs, bet padargs, gruti bija piepirkt, jo mazulis to vien tikai gribeeja ammat. tagad lietojam uztura tikai putrinjas, pienu nekadu vairs nedzer nepakam, puikam 11 menesi! 🙂 bet paldies nanny care par so piena maisijumu, labi, ka tads ir muusu tirgu, tikai apgrutinosak ir ja nedzivo riga, butu jauki, ka butu ieperkams aptiekas ari mazpilsetinas!

  3. Nannycare maisījums mums ļoti derēja,tomēr kazas pieniņš ir labāks par govs pienu,sevišķi zīidainītim.Padārgs ir protams,bet ja zīdainim ir problēmas,tad nanny salīdzinot ir tikai par kādu vienu latu dārgāks par specializētajiem maisījumiem un kāda forša garša ir Nannycare.Mūsu meitiņa dzer tagad tikai šo kazas piena maisījumu,paldies Nannycare vēlreiz,un mums piegādes ir bezmaksas,tas arī patīkami.

  4. Mums Nanny Care maisījums loti derēja, mums bija pumpiņas un atvemšana, palietojot Nanny viss pazuda. Un cik laba garša viņam ir!!!! iesaku citām mammām.Paldies

  5. Mums arī ļoti ļoti der Nanny Care kazas piena maisījums. Pārgājām no cita maisījuma un kļuva krietni krietni labāk. Mums ir govs piena nepanesība.Tagad visas problēmas ir atrisinātas.

  6. Отличная смесь, перешли с Nan H.A., давно искала более натуральный продукт,так как в остальных пальмовое масло и химия.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konsultācijas un jautājumi